УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженнішого Митрополита Володимира відвідав вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій з благочинними Броварського вікаріатстваВ п'ятницю, 17 лютого, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у лікарні, де він проходить реабілітацію, відвідали керуючий Броварським вікаріатством єпископ Броварський Феодосій з посадовими особами вікаріатства.

Разом з владикою Феодосієм Блаженнішого Митрополита Володимира відвідали благочинний Броварського округу протоієрей Олександр Левчук, благочинний Вишгородського округу протоієрей Димитрій Денисенко, благочинний Іванківського округу протоієрей Іоанн Токарук, секретар Броварського вікаріатства архімандрит Антоній (Пухкан), духівник Броварського вікаріатства протоієрей Василій Возний.

Єпископ Феодосій розповів Блаженнішому Владиці про стан справ у вікаріатстві, про діалог з державною владою, про заплановану на цей рік реставрацію столичного Воскресенського храму - пам'ятника жертвам Афганської війни. Благочинні вікаріатства ділилися з Блаженнішим своїми радощами і турботами, бажали швидкої виписки і повернення до звичайного ритму життя.

Блаженніший Митрополит Володимир подякував Преосвященному владиці та отцям благочинним за їх труди, дав пораду що до устрою церковного життя і сказав слова повчання напередодні Великого Посту.
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com