УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. На території Свято-Іллінського храму міста Києва відбулося свято Православної масляної (+ ВІДЕО)19 лютого, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, на території Свято-Іллінського храму міста Києва відбулося свято Православної масляної.

Організатором заходу виступило благочиння міста Києва (благочинний міста Києва - секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський).

До участі у святі були запрошені: духовенство та парафіяни храмів міста Києва, вихованці недільних шкіл, а також всі бажаючі.

Православна масляна почалася молебнем, який очолив тимчасово керуючий Київською єпархією митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Митрополиту Павлу співслужили єпископи Макарівський Іларій та Васильківський Пантелеімон. На богослужінні молився  голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Звертаючись до присутніх, владика Павел, Олександр Попов і отець Віталій відзначили важливість проведення подібних заходів для затвердження традицій і культурних цінностей українського народу.

Далі в рамках святкування були представлені: концертна програма військового духового оркестру, виступ вихованців недільних шкіл міста Києва та студентів Академії естрадно-циркового мистецтва, численні ігрові конкурси, виставка дитячих малюнків, традиційні млинці, військово-польова кухня та багато іншого.

ВІДЕО >>>

Сайт Київської МитрополіїКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com