УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив Літургію в селі Лютіж і відвідав місце будівництва нового храму23 лютого, в день пам'яті священномученика Харлампія, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці в селі Лютіж Вишгородського району.

Преосвященному владиці співслужило духовенство Вишгородського церковного округу. На завершення Літургії єпископ Феодосій привітав прихожан зі святом і вимовив проповідь про важливість для начальників в народі піклуватися не лише про матеріальне благополуччя підлеглих, але і про їх духовні потреби; а духовним пастирям опікатися не лише духовним життям пастви, але і їх земними необхідностями, подібно священномученику Харлампію.
   
Після закінчення богослужіння владика відвідав місце будівництва нового храму в селі Лютіж. Єпископа Феодосія супроводжували куратори проекту - перший заступник Голови Вишгородської районної державної адміністрації В. В. Савенок та голова лютізької сільради Т. Г. Савенок. Владика оглянув будівництво і обговорив з ктиторами перспективи завершення будівництва, благоустрою і освячення храму. Також піднімалося питання про можливість перейменування вулиці Комсомольської, на якій будується церква. Варіанти нової церковної назви вулиці будуть запропоновані на розгляд і затвердження територіальної громади села.
 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com