УКР РУС ENG 
   

Вітальний лист Блаженнішого Митрополита Володимира учасникам II Всеукраїнського батьківського ФорумуШановні учасники Другого Всеукраїнського батьківського форуму,
дорогі брати та сестри!

Досвід минулого зібрання, на якому також були присутні представники громадських організацій, урядовці, депутати, психологи, юристи, педагоги, духовенство та всі небайдужі показав, що проблеми сімейної політики нашої держави є актуальними і хвилюючими для християнської спільноти.Сучасність ставить перед суспільством виклики, на які Церква Христова змушена реагувати маючи великий духовний та історичний досвід.

В основі проведення Форуму лежить реальна потреба у визначенні –які саме життєві орієнтири є нормою для сьогоднішнього суспільства і як об’єднати зусилля для захисту сімейних цінностей.

Українська Православна Церква, зокрема в «Основах соціальної концепції» визначає, що сім'я цебогозаповіданий соціальний інститут, члени якого будують свої стосунки на основі закону любові.Це допомагає долати егоїзм людини і закладає основи здорової громадянськості. Саме в родині, як у школі благочестя, формується і міцнішає правильне ставлення до ближніх, а отже, до свого народу, до суспільства в цілому.

Люди, котрі зібралися в цьому залі, не є байдужими до проблем сім’ї. Більшість з присутніх є батьками, дітьми, мають родини. Ваше зібрання - це справа, яка має на метідолучитись до подолання проблем, що будуть обговорюватися, а тому цей Форум має бути плідним.

Завдяки створенню Батьківських комітетів, популяризація традиційних духовних, моральних і сімейних цінностей нашого народу є ефективною. Християнські батьки – це та рушійна сила, яка може зберегти дітей від інформаційної агресії, в тому числі в закладах освіти і зіграти визначну роль в зміцненні інституту сім’ї.

Якщо ми зможемо захистити наших дітей сьогодні, то завтра вони самі керуючись Законом Божим, нормами людської моралі  та вірою, збережуть та відродять свою державу.

Бажаю всім учасникам Форуму, а також всьому Батьківському руху Божої допомоги і мудрості в обговоренні питань і прийнятті важливих рішень.

Прикликаю на всіх  Боже благословення!
 
    † ВОЛОДИМИР,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com