УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Ректор КДАіС архієпископ Бориспільський Антоній звершив читання Великого покаянного канону в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври29 лютого, в середу першого тижня Великого посту, ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Бориспільський Антоній звершив велике повечір'я з читанням третьої частини Великого канону преподобного Андрія Критського у храмі Святої Успенської Києво-Печерської Лаври на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

За богослужінням співав хор Київських духовних шкіл під управлінням ігумена Романа (Підлубняка).

Після прочитання канону Високопреосвященніший владика  звернувся до віруючих з архіпастирським словом, в якому зазначив:  "Великий піст - це період, коли потрібно подивитися на гріх правильним чином і дати правильну оцінку себе, своїх вчинків і всьому, що нас оточує. Також Великий піст - це період особливої стриманості, коли необхідно задуматися про те, що ми думаємо і говоримо, і що відбувається в нашому серці".

На завершення владика ректор побажав, щоб кожен з присутніх в цей особливий період, намагався спонукати себе чеснотам, які лікують і пробуджують християнську душу.

Сайт КДАіСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com