УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив повечір'я з читанням четвертої частини Великого покаянного канону Андрія Критського у Свято-Троїцькій Китаївській пустині1 березня, у четвер першого тижня Великого посту, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив повечір'я з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у соборному  храмі Свято-Троїцького чоловічого монастиря міста Києва (Китаївська пустинь).

Після прочитання канону владика звернувся до віруючих зі словом проповіді й архіпастирської настанови. Митрополит Павел також висловив подяку наміснику монастиря архімандриту Прохору (Костюченку), відзначивши міцний духовний зв'язок між Печерської обителлю і Китаївською пустинню, в стінах якої знайшли упокоєння багато подвижників Києво-Печерської Лаври.

Після відновлення в 1993 році чернечого життя в Китаївській обителі, вона була відкрита в якості скиту Києво-Печерської Лаври, а статус самостійного монастиря обитель отримала 1996 році. Нині в монастир, прославлений святими, а також історичними подіями, приходять численні паломники, щоб поклонитися святиням, серед яких мощі преподобного Феофіла Київського, помолитися у храмах та печерах, що зберегли свій древній вигляд, а також помилуватися мальовничою красою місцевості, що оточує обитель.

Сайт Києво-Печерської Лаври


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com