УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. В усіх головних храмах Броварського вікаріатства були звершені соборні читання Покаянного канону преподобного Андрія Критського, які очолив єпископ Броварський ФеодосійЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, протягом першої седмиці Великого посту вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій очолив читання Покаянного канону преподобного Андрія Критського почергово в головних храмах благочинних округів Броварського вікаріатства. У вівторок - в храмі на честь ікони Божої Матері "Скоропослушниця" в Броварах, в середу - в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці в Іванкові, в четвер - в Борисоглібському храмі у Вишгороді.

В ході цих богослужінь в храмах зачитувалося Великопісне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, а також єпископом Феодосієм вимовлялися проповіді про значення і правильне проведення посту.

Також протягом Великого посту заплановані загальна сповідь і причащання духовенства по благочинних округах: Броварського району в середу Хрестопоклонної седмиці, Вишгородського району в день пам'яті 40 мучеників Севастійських, Іванківського і Поліського районів в четвер 5-ої седмиці посту. Усі соборні богослужіння очолить керуючий Броварським вікаріатством єпископ Феодосій, сповідь духовенства проводитиме духівник Броварського вікаріатства протоієрей Василій Возний.


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com