УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир звершив першу Божественну літургію у Великому посту3 березня, у суботу першої седмиці Великого посту,  Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у лікарні, де він на даний час проходить реабілітацію.

За Літургією Його Блаженству співслужив Секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневский Олександр.

Після богослужіння, Блаженніший Владика звернувся до присутніх зі словами настанови:

"В ці дні, Свята Православна Церква відзначає свято Торжества Православя. Кожна Божественна літургія – це нове і нове Торжество Православя, Торжество милості Божої і довготерпіння. Свято, покладене в основу, зберегло і продовжило традицію і вчення Церкви по відношенню до вшанування святих ікон. Сьомий Вселенський собор раз і назавжди затвердив серед інших догматів Церкви, догмат про вшанування святих угодників Божих. І тому, прославляючи всіх від віку угодивши Богові, ми  сподіваємося, що Бог Милосердний не лишить нас в усі дні, особливо в дні, коли ми відвідуємо Божественну літургію й приймаємо участь, торжествуючи всією Церквою на земній планеті", - сказав Блаженніший Владика.

Фоторепортаж

Відео Літургії

Відео: Слово Митрополита Володимира на Торжество ПравославіяКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com