УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Секретар Київської Митрополії відвідав Блаженнішого Митрополита Володимира4 березня, в Неділю Торжества Православ'я, секретар Київської Митрополії, благочинний міста Києва протоієрей Віталій Косовський відвідав Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

В ході бесіди Митрополит Володимир подякував отця Віталія за організацію і проведення свята православної масляної, що зібрав духовенство, парафіян і вихованців недільних шкіл багатьох столичних парафій, а також висловив побажання, щоб подібні церковні заходи проводилися і в подальшому.

Отець Віталій розповів про хід будівництва в Святошинському районі міста Києва Свято-Благовіщенського собору і запросив Блаженнішого Владику після свята Пасхи освятити 10 накупольних хрестів.

Після зустрічі з Блаженнішим Митрополитом Володимиром благочинний столиці зазначив: «Слава Богу, стан здоров'я Блаженнішого помітно покращився. Блаженніший активно цікавиться церковними справами, перебуває в бадьорому настрої і, як звичайно, жартує з властивим йому тонким почуттям гумору».
 
Сайт Київської Митрополії
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com