УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. На території Свято-Іллінського храму відбулася зустріч у рамках підготовки до 4-ої Пасхальної хорової АсамблеїЗ Благословення Блаженішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, на території Свято-Іллінського храму у рамках підготовки до 4-ої Пасхальної хорової Асамблеї відбулася зустріч секретаря Київської Митрополії, протоієрея Віталія Косовського з заступником міністра культури та туризму України, Юрієм Богуцьким   та ректором Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, Народним артистом України, Володимиром Рожком.

У ході обговорення плану заходів, з пропозиціями виступили присутні на зустрічі хормейстер Національної опери України Богдан Пліш та заслужений артист України, директор Рівненської обласної філармонії Олександр Тарасенко.

Протоієрей Віталій Косовський від імені Предстоятеля Української Православної Церкви, Митрополита Володимира передав щиру подяку усім організаторам хорового фестивалю і слова радості за те, що у 2008 році фестиваль було започатковано як всеукраїнський але наполеглива праця, патріотизм, переживання і любов членів оргкомітету до хорової культурної спадщини Православної Церкви призвели до Міжнародного визнання Пасхальної хорової Асамблеї і зацікавленості з боку представників інших держав, про що свідчать отримані листи-заяви на участь у фестивалі.

Сайт Київської Митрополії
 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com