УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій відвідав соціальні центри Макарівського району та дитяче відділення центральної Макарівської лікарні9 березня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій відвідав соціальні центри Макарівського району та дитяче відділення центральної Макарівської лікарні.

Разом з головою Комісії з благодійництва Макарівського благочиння ігуменом Філаретом (Єгоровим), головою обласного фонду «Милосердя та здоров’я» Київської обласної держадмінінстрації Г. І. Єкименковою, головним спеціалістом Макарівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, головою громадської ради Макарівської районної державної адміністрації Р. Л. Ткачук та парафіянами храмів Макарівщини владика побував в центрі соціальної підтримки дітей і сімей «Промінь надії» смт Макарів. Преосвященніший Іларій поспілкувався з персоналом центру, познайомився з побутом та умовами перебування його підопічних – одиноких матерів та дітей з проблемних сімей.

Після цього Його Преосвященство із супроводжуючими відвідав дитяче відділення Центральної макарівської районної лікарні, де відбулося спілкування з заступником головного лікаря з питань дитинства В.С. Калмиковою та персоналом лікарні. 

Наостанок група на чолі з єпископом Іларієм відвідала Центр ресоціалізації для дітей та підлітків в с. Копилів та поспілкувалася з його мешканцями. Це люди, які потребують особливої людської любові, теплоти та розуміння, адже багато хто з них, незважаючи на юний вік, зустрівшись з реаліями нашого непростого світу, був поранений людською байдужістю, неуважністю, недбалістю.

Преосвященніший владика привітав усіх із початком Великого Посту, відзначивши, що піст – не лише період особливої молитви та всебічного утримання, але й час, сприятливий для звершення добрих справ. Скрізь було передано продукти харчування, речі, іграшки та домовлено про подальшу співпрацю між представниками обласної, районної влади та священнослужителями. Співробітникам соціальних закладів  владика побажав успіхів у їх нелегкій, але потрібній праці. Усіх, з ким зустрічалася група, єпископ Іларій  благословляв іконкою  Пресвятої Богородиці.
 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com