УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви зустрівся із Уповноваженим Президента України з прав дитини Юрієм Павленком12 березня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир зустрівся із Уповноваженим  Президента України з прав дитини Юрієм Павленком. На  зустрічі був присутній представник Української Православної Церкви  при Уповноваженому Президента України з прав дитини протоієрей Олег Мельничук.

Під час зустрічі було зазначено про спільні дії Церкви та держави в соціальній сфері, зокрема, по захисту материнства і дитинства. Юрій Павленко відзначив, що позиція Української Православної Церкви  в особі її Представника при Уповноваженому Президента України з прав дитини протоієрея Олега Мельничука  в Громадсько-консультаційній раді була почута в  питаннях  щодо політики  зміцнення інституту сім’ї в Україні і створення секції відповідального батьківства при Громадській раді. Також обговорювалися питання підтримки багатодітних сімей, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, проблеми дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей, які знаходяться в конфлікті з законом. 

Присутні отримали благословення від Предстоятеля Української Православної Церкви  на подальшу співпрацю та побажали Митрополитові якнайшвидшого одужання.


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com