УКР РУС ENG 
   

СВЯТА ЗЕМЛЯ. Група паломників з України на чолі з Секретарем Київської Митрополії відвідала Олександрівське подвір'я в Єрусалимі10 березня, у рамках поїздки на Святу Землю,  паломницька група з України, яку очолив секретар Київської Митрополії, благочинний міста Києва протоієрей Віталій Косовський, відвідала Єрусалимське Олександрівське подвір'я Імператорського православного палестинського товариства.

Паломники вклонилися Порогу Судних Воріт, приклалися до святинь храму на честь святого благовірного князя Олександра Невського. Після цього доглядачами подвір'я українським паломникам була запропонована братська трапеза.

Під час трапези протоієрей Віталій Косовський звернувся зі словом привітання на адресу опікуна  Олександрівського подвір'я, голови Імператорського православного палестинського товариства графа Миколи Воронцова.

У відповідному слові від імені графа М.О.Воронцова повірений опікун Олександр Славін подякував отцю Віталію та благочинному  лікарняного округу міста Києва протоієрею Роману Барановському за допомогу в організації роботи подвір'я. Як відомо, в роботі Олександрівського подвір'я приймає участь сестринство на честь великомучениці Єлизавети, духовним наставником якого є протоієрей Роман Барановський.

Олександрівське подвір'я являє собою археологічний та архітектурний комплекс, що включає в себе Поріг Судних Воріт, домову церкву святого Олександра Невського, каплицю в ім'я Феодорівської ікони Божої Матері, археологічні розкопки, невеликий музей і інші визначні пам'ятки.

Cайт Київської МитрополіїКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com