УКР РУС ENG 
   

У Київській духовній академії проходить ІІІ щорічна студентська конференції «Студентська наука в духовній школі»Цього року конференція присвячена 245-річчю від дня народження і 175-річчю від дня смерті видатного церковного вченого митрополита Київського і Галицького Євгенія (Болховітінова)

У роботі наукового форуму беруть участь представники церковних навчальних закладів України, Росії, Румунії: Православного Богословського факультету Бухарестського університету, Московської духовної академії, Санкт-Петербурзької духовної академії, Київської духовної академії; Бєлгородської, Волинської, Почаївської, Одеської, Ставропольської, Полтавської, Костромської, Новокузнецької, Воронезької духовних семінарій та Чернігівського духовного училища.

Відкриваючи пленарне засідання, ректор Київської духовної академії та семінарії, голова Навчального комітету Української Православної Церкви архієпископ Бориспільський Антоній побажав усім учасникам плідної роботи. Особливо відрадно, зазначив владика ректор, що кількість учасників представників церковних навчальних закладів інших країн з кожним роком зростає.

Цього року в конференції беруть участь студенти Православного Богословського факультету Бухарестського університету, з яким Київська духовна академія уклала в минулому році договір про співпрацю.

Вітальне слово учасникам та організаторам конференції Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, Предстоятеля Української Православної Церкви зачитав вчений секретар КДА протоієрей Володимир Коцаба.

З доповіддю «Митрополит Євгеній (Болховітінов) і його вплив на розвиток Київської духовної академії» виступив архієпископ Бориспільський Антоній.

Студент III курсу Київської духовної академії Віталій Бєліков зачитав доповідь «Діяльність професора Василя Ілліча Екземплярського в Київському релігійно-філософському товаристві», і студент III курсу Волинської духовної семінарії Сергій Шульгач представив увазі учасників доповідь «Діяльність архієпископа Модеста (Стрельбицького) на Волинській кафедрі 1890-1902 гг. і святкування ювілею 900-річчя Волинської єпархії».

На завершення пленарного засідання архієпископ Антоній зазначив, що формат студентських конференцій дозволяє розвивати в учнів навички публічних виступів та дискусій, а також зміцнює співпрацю між духовними школами.

Потім робота конференції продовжилася у чотирьох секціях: Церковна історія, Богослов'я та біблеїстика, церковно-практичні дисципліни, патрологія.

Сайт КДАіСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com