УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир освятив методичний кабінет Київської духовної академії



У четвер, 27 грудня, Предстоятель Української Православної Церкви освятив методичний кабінет Київської духовної академії.

На заході були присутні архієпископи Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, єпископи Бориспільський Антоній - ректор КДАіС, Ніжинський і Батуринський Іриней, Каховський і Бериславський Іоасаф, Переяслав-Хмельницький Олександр, а також викладачі та студенти духовних шкіл.

Блаженніший Владика привітав присутніх із освяченням класу та побажав, щоб кабінет приносив користь тим, хто буде тут навчатися та працювати.

Завдяки піклуванню і турботі ректора Академії нині освячений методичний кабінет, обладнаний сучасною апаратурою, підключеною до мережі Internet, стане гарною допомогою у справі успішного освоєння богословських наук студентами і викладачами київських духовних шкіл.

Відповідальним за функціонування кабінету призначено викладача КДАіС ігумена Аристарха (Лебедєва), який також відповідає і за роботу академічного веб-сайту (www.kdais.org.ua).

Того ж дня Архіпастир відвідав шкільну бібліотеку. Там її завідувач, чернець Олексій (Коваль), ознайомив присутніх з нинішнім станом справ. Зокрема, зазначив, що сьогодні бібліотека налічує більше десяти тисяч книг і ще близько трьох тисяч на даний момент проходять реєстрацію. Також отець Олексій доповів Предстоятелю про такий позитивний момент: практично щовечора бібліотечний зал переповнений бажаючими скористатися книжковими фондами. Серед них як студенти КДАіС, так і миряни.

Максим Сидоренко




   
orthodox.org.ua

Українська Православна Церква



Зворотний зв’язок: presschurch@gmail.com