УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир освятив методичний кабінет Київської духовної академіїУ четвер, 27 грудня, Предстоятель Української Православної Церкви освятив методичний кабінет Київської духовної академії.

На заході були присутні архієпископи Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, єпископи Бориспільський Антоній - ректор КДАіС, Ніжинський і Батуринський Іриней, Каховський і Бериславський Іоасаф, Переяслав-Хмельницький Олександр, а також викладачі та студенти духовних шкіл.

Блаженніший Владика привітав присутніх із освяченням класу та побажав, щоб кабінет приносив користь тим, хто буде тут навчатися та працювати.

Завдяки піклуванню і турботі ректора Академії нині освячений методичний кабінет, обладнаний сучасною апаратурою, підключеною до мережі Internet, стане гарною допомогою у справі успішного освоєння богословських наук студентами і викладачами київських духовних шкіл.

Відповідальним за функціонування кабінету призначено викладача КДАіС ігумена Аристарха (Лебедєва), який також відповідає і за роботу академічного веб-сайту (www.kdais.org.ua).

Того ж дня Архіпастир відвідав шкільну бібліотеку. Там її завідувач, чернець Олексій (Коваль), ознайомив присутніх з нинішнім станом справ. Зокрема, зазначив, що сьогодні бібліотека налічує більше десяти тисяч книг і ще близько трьох тисяч на даний момент проходять реєстрацію. Також отець Олексій доповів Предстоятелю про такий позитивний момент: практично щовечора бібліотечний зал переповнений бажаючими скористатися книжковими фондами. Серед них як студенти КДАіС, так і миряни.

Максим Сидоренко
   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com