ВОЛОДИМИР, єпископ Дніпродзержинський і Царичанський | Українська Православна Церква
 
  УКР РУС ENG 
   

ВОЛОДИМИР, єпископ Дніпродзержинський і Царичанський



У миру — Станіслав Миколайович Орачов
Народився — 08.09.1973
Хіротонія — 22.11.2008

На кафедрі — з 23.12.2010

Єпископ Володимир (у миру Станіслав Миколайович Орачов) народився 8 вересня 1973 р. у м. Луганську.

З 1980 по 1988 р. навчався у СШ № 26 м. Луганська.

З 1988 по 1992 р. — в Луганському художньому училищі по класу живопису.

З 1989 р. — іподиякон єпископа Луганського і Донецького Іоанникія.

24 квітня 1992 р. рукоположений у сан диякона.

15 вересня 1992 р. прийняв чернечий постриг з ім’ям Володимир, на честь сщмч. Володимира (Богоявленського), митрополита Київського і Галицького.

З 1992 по 1996 р. навчався у Київській духовній семінарії.

7 січня 1994 р. рукоположений у сан ієромонаха і прийнятий до Луганського єпархіального управління на посаду секретаря єпископа.

21 травня 1994 р. зведений у сан ігумена.

17 листопада 1996 р. зведений у сан архімандрита.

З 1996 по 2003 р. навчався в Київській духовній академії.

26 грудня 2006 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: “Історія іконошанування у Православній Церкві”.

Донедавна — клірик Свято-Петропавлівського кафедрального собору м. Луганська і настоятель храму Всіх Святих, що будується у м. Луганську.

Рішенням Священного Синоду від 17 листопада 2008 р. архімандриту Володимиру визначено бути єпископом Кременчуцьким і Лубенським.

Рішенням Священного Синоду УПЦ від 23 грудня 2010 року призначений керуючим Дніпродзержинської єпархії з титулом "Дніпродзержинський і Царичанський".
 













Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна Церква