УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про історію свята Стрітення Господнього. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про зустріч Блаженнішого Митрополита Володимира з афганцями напередодні 20-річчя виведення радянських військ з Афганістану, освячення місця під пам’ятник воїнам-афганцям у Києві, паломництво студентів Київських духовних шкіл святинями православного сходу України, відзначення 164-го дня народження Київської астрономічної обсерваторії та про незвичайну подорож української команди «Еквітес» Атлантичним океаном.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у Православних Церквах світу: вихід з друку ХІХ тому Православної енциклопедії (Росія), візит Патріарха до Смоленська (Росія), зміни щодо релігії в законодавстві Казахстану та незвичайні нововведення в американському штаті Арканзас (США).

До 20-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану у рубриці «Наші святині» показано фільм «Мужність серця» - про Свято-Микільську парафію м.Чернігова, яка духовно окормлює ветеранів-афганців.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь, присвячену євангельському читанню притчі про блудного сина: «В історії блудного сина кожний грішник може і повинен побачити себе, свою долю, свої помилки і разом з тим можливість повернення».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com