УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про Масляну у Кафедральному соборі. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про вітання Предстоятеля з Масляною недільною школою, що при храмі телеканалу «Глас», перенесення мощей преподобного Феофіла Київського, зустріч з Блаженнішим Митрополитом Володимиром викладачів християнської етики, V Міжнародний історико-географо-мистецький симпозіум «Я і моя Україна» та про святкування престольного дня заводського храму, освяченого на честь святителя Ігнатія Маріупольського, і день народження Донецького металургійного заводу.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: 80-річчя із дня народження нині покійного Патріарха Олексія ІІ, та присвячений цьому благодійний концерт Великого Симфонічного оркестру ім. Петра Чайковського (Росія), конференцію європейських церков в Тирані (Албанія) та новий іконостас для антарктичного храму в ім’я Пресвятої Трійці (Антарктида).

У рубриці «Наші святині» показано фільм «В оточенні фортечних веж» - про Олександро-Невський храм міста Хотин Чернівецької області.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир розповів проповідь, присвячену євангельському читанню про вигнання Адаму з Раю: «Створення людини стало вершиною творчого процесу Бога. Людина, яка має тіло і душу, яка створена за образом і подобою Божою, явилася вінцем творіння, посередником між видимим і невидимим світами».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути тут >>>


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com