УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православ’я»Випуск розпочинається сюжетом про Першу седмицю Великої Чотиридесятниці. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про освячення храму при дитбудинку «Малятко», опіку Церкви силових структур МВС України, Всеукраїнський літературний конкурс «Православна моя Україно» та виставку робіт Миколаївської іконописної школи .

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: передачу Росії подвор’я РПЦ у м. Барі (Італія), готовність мерії Мадриду надати земельну ділянку під будівництво православного храму РПЦ (Іспанія), новий антиалкогольний проект «Спільна справа» (Росія), інтерв’ю Предстоятеля Американської Церкви (США).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь, присвячену шануванню ікон: «Шануючи ікони, ми шануємо зображених на них святих, підносячись думкою до неба, і до того угодника Божого, що живе там».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православ’я» можна переглянути тут >>>


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com