УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про засідання Священного Синоду УПЦ. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про Міжнародну науково-практичну конференцію, присвячену 200-літтю з дня народження Миколи Гоголя, привезення до Києва ікони Пресвятої Богородиці ,іменуємої «Геронтисса», та мощей св. Матрони, зустріч Блаженнішого Митрополита Володимира з представниками музеїв США та України, візит паломників зі Словаччини на Волинь, презентацію фільму для глухонімих «Країна в країні» та про проведення вечору пам’яті Святішого Патріарха Алексія ІІ.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: візит Святішого Патріарха Кирила до Калінінграду (Росія), день пам’яті загиблих від операції НАТО в Сербії , та початок відбудови зруйнованих там храмів, створення представництва Кіпрської Православної Церкви у Брюсселі (Бельгія), обговорення створення православного федерального телеканалу (Росія), проведення лекцій Грузинського Патріарха Іллі ІІ для молоді (Грузія), відтворення пам’ятника М.В.Гоголю з нагоди 200-літнього ювілею (Росія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь, присвячену темі любові до Бога і ближнього: «Смирення і любов – дві взаємопов’язані і нероздільні поміж собою якості. Де немає смирення – істинного пізнання своєї духовної убогості, там не може бути і істинної любові до ближнього, там відповідно, немає і любові до Бога, мірилом якої є наша любов до оточуючих.
Істинна любов жертовна».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути тут >>>


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com