УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про покладання квітів Блаженнішим Митрополитом Володимиром до обеліску в парку Слави. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про перенесення мощей святителя Спиридона Триміфунтського до храму Всіх святих, що на території, де в майбутньому постане Воскресенський кафедральний собор, освячення Предстоятелем трьох цвинтарних храмів Києва, прибуття до столиці образу Богородиці «Зимненської», освячення дзвонів храму при Київському навчальному науковому інституті підготовки кадрів кримінальної міліції, візит Предстоятеля до Чернігівської єпархії, столітній ювілей Свято-Георгіївського монастиря Уманської єпархії, заключний концерт хорової Пасхальної асамблеї та про Всеукраїнський з’їзд православних молодіжних організацій у Києві.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: у Санкт-Петербурзі відбувся хресний хід місцями воїнської слави часів Великої Вітчизняної війни (Росія), Грузія прагне повернути мощі цариці Кетеван, що зараз знаходяться в Індії, Ірак розпочав реставрацію гробниці пророка Ієзекиїля, в Анголі було звершено богослужіння церковнослов’янською мовою.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь в неділю зцілення Господом розслабленного: «Через святе Євангеліє Церква вчить нас, щоб ми піклувалися про те, аби мати здоровий дух і здорове тіло. І перше, і друге даровані нам Господом».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com