УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про відкриття пам'ятника М.Терещенку. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про прес-конференцію в УНІАНі про приїзд Предстоятеля РПЦ до України, візит Президента України Віктора Ющенка до Блаженнішого Митрополита Володимира, відправлення панахид за Анною Ахматовою та за десантниками спецпідрозділу СБУ «Альфа», презентацію інформаційного агентства УНІАН нового проекту «УНІАН Релігії», благословення випускників шкіл на подальші кроки у житті, виставу для засуджених Чернігівської виправної колонії та про дитбудинок сімейного типу у Радомишлі.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті закордоном: відбулася богословська конференція у Свято-Володимирській семінарії (США), Первоієрарх РПЦ за кордоном відвідав Південну Корею, у столиці Монголії освячено перший православний храм, до наступної Пасхи заплановано побудову домового храму на "Останкіно" (Росія), на північному заході Сибіру облаштують православний наметовий табір (Росія), релігійні конфесії Німеччини виступили проти закону про робочі дні по неділям.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь про чесноту милосердя: «Хто виконує заповідь Христову про любов і милосердя, той виконує увесь християнський закон».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути тут >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com