УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Путивля. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про візит Предстоятеля до Молченської обителі, паломництво луцьких студентів до Почаївської Лаври, випуск у Національному медичному університеті імені О.Богомольця та про відкриття Меморіальної дошки Пінській флотилії.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: телеканал «Спас» збільшує зону покриття (Росія), у Грузії будується монастир «примирення», проведення Міжнародного дню боротьби з наркотиками (Росія), релігійні утиски медичного персоналу в Англії, футбольний Кубок святого преподобномученика Прокопія Варненського (Болгарія).

У рубриці «Наші Святині» іде розповідь про Троїцький собор міста Берестечко.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово про Нагорну проповідь Спасителя: «Бути разом із Богом, носити Його в своєму серці – це і є найбільша радість, це і є Царство Боже на землі».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути тут >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com