УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про святкування дня хіротонії Блаженнішого Митрополита Володимира. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про засідання Священного Синоду УПЦ, освячення Петропавлівської церкви на Нивках та освячення храму в Краматорську, про Освячення собору у Свято-Успенському Миколо-Василівському монастирі села Микільське, хресний хід байкерів, випускний в Іонинському монастирі, випускний бал в Українському Домі та про православний рок-фестиваль у Бердянську.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: відбувся візит Предстоятеля РПЦ до Константинополького Птріархату та зустріч Патріарха Кирила з прем'єр-міністром Туреччини, також відбулася зустріч Патріарха Кирила з президентом США Бараком Обамою (Росія), іде підготовка до занесення нових храмів України та Польщі до об'єктів ЮНЕСКО; архієпископ Вологодський і Великоустюзький Максиміліан відкрив свою фотовиставку «Серце північної Фіваїди» (Росія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово в день пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла: «Я думаю, — написав святий апостол Павло до корінфян, — що нам... Бог судив бути ніби засудженими на смерть, бо ми були позорищем світові, терпимо голод і спрагу, і наготу, і побої, і поневіряємось, ганьблять нас, ми благаємо: ми як сміття для світу, як порох, що усі топчуть донині».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути тут >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com