УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Херсонської єпархії. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про святкування 270-річчя Охтирської ікони Божої Матері, проходження семінару в КПЛ на тему «Основи вчення РПЦ про гідність, свободу і права людини», створення нових Синодальних відділів УПЦ у справах сім'ї та у справах пастирської опіки пенітенціарної системи, літературний вечір «Омілійські зустрічі – 2009», паломництво волинян до Словаччини та про служіння Церкви у бердянській в'язниці.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: Предстоятель РПЦ Патріарх Кирил освятив новий храм на острів Валаам (Росія), нові зустрічні кроки в співпраці між РПЦ і Збройними синами РФ (Росія), у Киргизії у школах буде введено новий предмет «Релігієзнавство».

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово в день пам’яті преподобного отця Сергія Радонезького: «Єпифаній Премудрий писав: „Преподобний ігумен, отець наш Сергій, старець дивний, доброчинством всяким прикрашений, привітний, миролюбивий, завжди втішить і привітає обігріє і нагодує подорожнього. Більше ж за всіх стяжав він смирення, любов нелицемірну, і мав любляче усіх серце”».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути тут >>>

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com