УКР РУС ENG 
   

Святіший Патріарх Кирил відвідав Рівне3 серпня Святіший Патріарх відвідав Ровенський кафедральний Свято-Воскресенський собор.

Архієпископ Ровенський і Острозький Варфоломій і духовенство єпархії зустріли Предстоятеля Руської Православної Церкви хлібом-сіллю.

У храмі та навкруги зібралися тисячі людей, що чекали Патріарха. Коли віряни побачили Святішого Владику, уся площа біля храму вибухнула привітальними вигуками: «Наш Патріарх Кирил».

Першими словами Предстоятеля Руської Православної Церкви до пастви, що чекала приїзду патріарха напередодні, став великодній вигук: "Христос Воскрес!". Близько тисячі людей хором відповіли: "Воістину Воскрес!".

Патріарх відзначив, що воскресіння Христово "дає сили через тисячі років нести Православ'я". "Воно дає сили долати крики та поділи", - заявив він і закликав зберігати любов і єдність, адже любов'ю долаються поділи і злість.

Михайлівський храм, розташований у підвалі Воскресенского собору, захопленого прихильниками Київського патріархату у 90-ті роки, Патріарх порівняв з катакомбами, у яких жили перші християни.

"Я низько вклоняюся вам, адже ви зберігаєт