УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про свято Успіння Пресвятої Богородиці.
Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про святкування дня пам'яті святителя Іоанна Святогірського у Святогірській Свято-Успенській Лаврі, вручення церковних нагород військовим лікарям, поставлення нового храму на Подолі у Києві та про православний турпохід у Карпати.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: відбувся чотириденний візит Святішого Патріарха Кирила до Архангельської єпархії та Соловецьких островів (Росія), у Єкатеринбурзькій єпархії впроваджено обов’язкову підготовку перед таїнством Хрещення (Росія), на Рибинському водосховищі Волги було звершено панахиду за загиблими при затопленні тут міста Мологи у 30-х роках (Росія), в Англії впроваджено нові захисні методи для збереження храмів від крадіжок (Велика Британія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово в день Успіння Пресвятої Богородиці: «У таємничому вознесінні Пренепорочної Діви Марії, взятті Її на небо з тілом, Церква вбачає провозвіщення майбутнього життя. Богоматір не тільки безсмертною душею вступила в життя майбутнього віку, але і плоть Її пережила переміну із тління в нетління. А в цьому якраз і є початок відтворення падшої людської природи, повернення її до Раю. В цьому полягає і наша надія і уповання на вічне блаженне життя».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com