УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про початок навчального року та засідання Вченої ради у КДАіС. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про концерт у рамках акції «Діти в Лаврі», свято першого дзвоника в ліцеї «Діалог», молебень у парламентському храмі, візит Предстоятеля до Чернігова та до Ялти, нагородження працівників телеканалу «Глас» та про нові проекти Соціального відділу при Священному Синоді УПЦ.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: у Внутрішній Монголії освячено новий православний храм (Китай), навчання у Бєлгородській духовній семінарії (Росія), відбувся чин відспівування поета Сергія Михалкова (Росія), ДТП на Афоні (Греція), корабель «Андрій Первозванний» завершив свою медично-просвітню місію (Росія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово на тему «Церква і освіта» На думку святого Григорія Богослова, «кожний, хто має розум, визнає вче¬ність — освіту, першим для нас благом»”.

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com