УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Завершилось перебування Почаївської ікони Божої Матері у столиці УкраїниЧудотворна Почаївська ікона Божої Матері перебувала в Києві з 13 по 21 вересня.

Ця подія відбулася в рамках святкування 450-річчя перенесення чудотворної Почаївської ікони Божої Матері з Греції на Волинь.

13 вересня, на центральному залізничному вокзалі її зустріли духовенство та  віруючі, після чого хресною ходою святиня була перенесена до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Біля Святих воріт Лаври святий образ зустрів Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир і відслужив перед ним молебень на площі перед Свято-Успенським собором.

З 14 по 21 вересня включно Волинська святиня перебувала  в храмі Всіх святих на місці будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального собору Української Православної Церкви (Київ, Залізничне шосе, 3).

У перший день перебування ікони богослужіння в дерев'яному храмі очолив благочинний Північно-Східного округу Києва протоієрей Димитрій Григорак.

15 вересня перед чудотворним образом Божественну літургію та подячний молебень відправив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир.

21 вересня, в останній день перебування ікони у столиці України Божественну літургію звершив єпископ Макарівський Іларій, вікарій Київської Митрополії.

Цього дня ввечері святиня вирушила у  Канаду, де перебуватиме  до 12 жовтня. За час свого перебування в цій країні ікону привозитимуть у наступні міста: Торонто, Монреаль, Оттаву, Ванкувер, Калгарі, Едмонтон, Ріджайн та Вінніпег.

Взагалі ж, за час перебування чудотворного образу у храмі Всіх святих до неї молитовно вклонились близько 100000 вірян.
 

ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com