УКР РУС ENG 
   

Предстоятель Української Православної Церкви відвідав Ярославську єпархію та взяв участь в урочистостях із нагоди 265-річчя заснування Костромської єпархії РПЦ (ОНОВЛЕНО)29-30 вересня — з благословення Святішого Патріарха Кирила та на запрошення архієпископа Ярославського і Ростовського Кирила та архієпископа Костромського і Галичського Олександра Предстоятель Української Православної Церкви відвідав Ярославську єпархію та взяв участь в урочистостях із нагоди 265-річчя заснування Костромської єпархії та 20-річчя архієрейськоїї хіротонії архієпископа Костромського і Галічського Олександра, яку 27 вересня 1989 року в Богоявленському Патріаршому соборі Москви очолив Блаженніший Митрополит Володимир.

29 вересня, в перший день візиту, Блаженніший Митрополит Володимир та супроводжуючі Його особи у супроводі архієпископа Ярославського і Ростовського Кирила відвідали місце будівництва Свято-Успенського собору.

Також Блаженніший Владика  відвідав Свято-Введенський Толгський жіночій монастир. У обителі Митрополита радо зустріла її настоятелька ігуменя    Варвара (Трет’як)  із насельницями. Особливою радістю для ігумені було те, що свого часу, Владика Володимир, коли ще  був єпископом Чернігівським і Ніжинським, благословив її для кліросного і майбутнього чернечого послуху.

Відвідуючи монастир, паломники молитовно вклонилися чудотворній Толгській іконі Божої Матері та мощам святителя Ігнатія (Брянчанінова).

Окрім цього Голова Української Православної Церкви мав зустріч із губернатором Ярославської області Сергієм Вахруковим.

30 вересня  Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив Божественну літургію у Богоявленсько-Анастасіївському кафедральному соборі міста Кострома.

Його Блаженству співслужили митрополит Оренбурзький і Бузулукський Валентин, архиєпископы: Тверський і Кашинський Віктор, Самарський і Сизранський Сергій, Костромський і Галичський Олександр, Білогородський і Старооскольський Іоанн, Рязанський і Касимовський Павел, Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, Тираспільський і Дубосарський Юстиніан, Вишгородський Павел, Ярославський і Ростовський Кирил, Полтавський і Миргородський Филип, Бориспільський Антоній, єпископи: Моравичський Антоній (Представник Сербського Патріарха при Патріархові Московському), Архангельський і Холмогорський Тихон, Зарайський Меркурій, Саратовський і Вольський Лонгін, Переяслав-Хмельницький Олександр, а також  духовенство Костромської та інших  єпархій Руської Православної Церкви.

Вітаючи Владику-ювіляра,  Блаженніший Митрополит Володимир подарував архієпископу Олександру образи преподобного Іова Почаївського та  преподобної Олімпіади Арзамаської і Київської (канонізована 8 листопада 2008 року) с частками мощей, а також нагородив ювілейним орденом на  честь 450-ліття принесення на Волинь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці.
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com