УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Правоохоронці з Німеччини відвідали Києво-Печерську ЛавруДо українських правоохоронців і ветеранів правоохоронних органів, які об’єднані українською філією Міжнародної поліцейської асоціації, завітали колеги з Німеччини для обміну досвідом роботи з організації діяльності ветеранів поліції, прокуратури та пенітенціарних установ.

У рамках візиту німецької делегації правоохоронних органів до України 2 жовтня відбулася зустріч представників делегації з керівником Синодального відділу Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи священиком Віктором Яценком. Гості відвідали печери Києво-Печерської Лаври, познайомитися з історією древньої обителі.

У ході зустрічі правоохоронці з Німеччини цікавилися роботою Синодального тюремного відділу, а також розповіли про роботу німецьких капеланів із ветеранами поліції та пенітенціарних установ. Було зазначено, що робота духовних пастирів із ветеранами несе важливий компенсаторний фактор роботи з правоохоронцями.
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com