УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир із архіпастирським візитом відвідав Житомирську єпархію 8 жовтня в день пам’яті преподобного Сергія Радонезького, Предстоятель Української Православної Церкви із архіпастирським візитом відвідав Житомирську єпархію, де зокрема побував у Святої Анастасії Римлянині Житомирському жіночому монастирі.

Цього дня обитель відзначає 10-річчя від дня свого заснування та престольне свято, оскільки теплий або зимовий храм монастиря, як його називають, освячено саме на честь преподобного Сергія.

На площі перед Свято-Анастасіївським храмом, що нині будується, Архіпастир очолив Божественну літургію.

Його Блаженству співслужили  архієпископи: Житомирський і Новоград-Волинський Гурій,   Вишгородський Павел, єпископи: Шепетівський і Славутський Володимир, Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Городницький Олександр, а також духовенство єпархіїї.

Після богослужіння був звершений хресний хід навколо Свято-Анастасіївського храму, наприкінці якого Блаженніший Владика відправив заупокійну літію за спочилою попередньою настоятелькою та основателькою  обителі схимонахинею Рафаїлою (Чернецькою).

Під час перебування у обителі Первосвятитель нагородив керуючого єпархією архієпископа Житомирського Гурія та настоятельку монастиря ігуменю Михаїлу (Фурманець) ювілейними орденами "450-років перенесення на Волинь Почаївської ікони Божої Матері".

На згадку про відвідини обителі, настоятелька подарувала Митрополитові образ Христа Спасителя.
 
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com