УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир благословив відкриття Сьомого Міжнародного фестивалю православного кіно та ЗМІ «Покров»9 жовтня у столичному Будинку кіно відбулося відкриття Сьомого Всеукраїнського фестивалю православного кіно та ЗМІ «Покров». На початку заходу були зачитані вітальні слова на адресу організаторів і учасників від: Святішого Патріарха Кирила, Президента України Віктора Ющенка, голови Верховної Ради Володимира Литвина, а також київського міського голови Леоніда Черновецького. Далі присутні переглянули ігровий фільм «Радість моя», що розповідає про декілька епізодів із життя Київських духовних академії та семінарії.

Після цього до аудиторії звернувся Предстоятель Української Православної Церкви. «Щиро дякую всім організаторам цього заходу, - сказав зокрема Блаженніший Митрополит Володимир. – Знімаючи добре кіно, ви позитивно впливаєте на сучасне суспільство та допомагаєте людям стати кращими. Тож нехай Бог благословить всіх вас зібратися на цьому заході це не один раз».

До глядачів звернулися також депутати Верховної Ради України, зокрема організатор і Президент фестивалю «Покров» Андрій Деркач. Після слово було надане актору Сергію Маковецькому, який зіграв головну роль у фільмі «Поп». Прем’єрний показ картини відбувся у другій частині заходу. Він подякував присутнім за увагу до православного кіно, а Блаженнішому Митрополиту Володимиру за архіпастирську опіку, яку він вже багато років здійснює над творчими людьми.

Після цього Архіпастир нагородив актора орденом «1020-річчя Хрещення Київської Русі».

Триватиме фестиваль до 12 жовтня, а цього дня відбудеться нагородження лауреатів конкурсів.

Більш докладну інформацію про подію можна прочитати ТУТ >>>

Читайте також:

Звернення Предстоятеля Української Православної Церкви до організаторів і учасників Сьомого Міжнародного фестивалю православного кіно та ЗМІ «Покров» >>>
 
ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com