УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про архіпастирський візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Харьківської єпархії на святкування її 210-ї річниці. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про канонізацію новопрославленної черниці Олени (Бахтєєвої) у Флорівському монастирі, візит Предстоятеля Української Православної Церкви до Чернігівщині, ювілей у селі Полонки та свято у Макарові, презентацію документального фільму «Забута флотилія» та про Сьомий міжнародний фестиваль православного кіно та ЗМІ «Покров».

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: розпочалася виставка у Ростовському кремлі в честь 300-ї річниці преставлення святителя Димитрія Ростовського, Патріархія Єрусалима висловила готовність надали експертну допомогу у відродженні Ново-Єрусалимського монастиря в підмосковному місті Істра, почались серії концертів «Голоси православної Росії» (Італія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь про цінність людської душі: «Бог наш Бог всемогутній. І людину Він наділив ознаками могутності: людина – господар природи, вона володіє багатьма таємницями природи і світу, вона підкорила повітря та інші стихії, при мудрому керуванні ними і благорозумному використанні, вона є справжнім царем природи і землі, яку Господь вручив їй».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com