УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Секретар Київської Митрополії відправив молебень для моряків у день пам’яті святого праведного воїна Феодора Ушакова (ОНОВЛЕНО)15 жовтня Свята Церква вшановувала пам’ять святого праведного воїна Феодора Ушакова. Цей визначний флотоводець, примислений до лику святих, вважається небесним покровителем моряків. З цієї нагоди з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський відправив молебень у Свято-Миколаївському храмі на воді, що на Подолі. Служба пройшла у співслужінні настоятеля церкви на воді та кліриків Свято-Ільїнського храму столиці.

За богослужінням молилися колишні моряки, які свого часу займали відповідальні посади в Військово-Морських силах України, а сьогодні, знаходячись у відставці або запасі, працюють у різних бізнесових структурах.

Всі вони глибоко шанують цього угодника Божого, регулярно відвідують храм-маяк, а тому завжди, у день пам’яті праведного воїна Феодора збираються тут, щоб попросити його про допомогу, а також подякувати Богові за підтримку.

У своїй проповіді після богослужіння протоієрей Віталій Косовський акцентував увагу присутніх на тому, що цей святий гідно виконав євангельський припис про те, «немає більше тої любові, коли хтось покладе душу свою за життя ближнього». Саме тому Церква вшановує його і вже багато років він молиться перед Престолом Всевишнього про благополуччя тих, хто перебуває в морі.

Потім всі присутні приложилися до ікони святого праведного воїна Феодора, яку спеціально привезли в храм із Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України.

Насамкінець секретар Синодального військового відділу УПЦ капітан I-го рангу Віктор Кулакевич здійснив міні-презентацію для присутніх моряків журналу «Віра і честь». Останній номер видання присвячений співпраці Православної Церкви з Військово-Морськими силами. Також у ньому містися великий проілюстрований матеріал про життя та діяльність святого праведного воїна Феодора Ушакова.


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com