УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир мав зустріч із представниками Асоціації ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України (ОНОВЛЕНО)16 жовтня в Києво-Печерській Лаврі, з нагоди свята Покрова Пресвятої Богородиці, було проведено спільне засідання Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи та президії Асоціації ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України, на якому обговорювалися актуальні питання роботи у напрямку патріотичного та духовного виховання співробітників органів і установ виконання покарань.

Цей захід пройшов відповідно до Угоди між Українською Православною Церквою та Державним департаментом України з питань виконання покарань, що була укладена 10 років тому — 25 листопада 1999 року.

Розпочався захід з молебню до Пресвятої Богородиці, після чого учасники відвідали Дальні печери монастиря.

У своїй предстоятельській резиденції в Києво-Печерській Лаврі їх прийняв Блаженніший Митрополит Володимир. Офіцери привітали Архіпастиря зі святом Покрова і попросили благословення на свої труди. Шість учасників зібрання були нагороджені церковними грамотами з нагоди 10-річчя підписання угоди про співпрацю між Українською Православною Церквою та Державним департаментом України з питань виконання покарань.

ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com