УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про Літургію Предстоятеля у Покровському монастирі столиці. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про закладку храму в селі Глеваха, храмовий день на острові Хортиця, святкування 400-річчя храму в селі Ладан (Чернігівська обл.), міжнародний день Білої тростини, святковий захід для дітей у Ляльковому театрі, закриття фестивалю «Покров» і фестивалю ЗМІ православних та про перебування Почаївської ікони Божої Матері у Канаді.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: на території Посольства РФ у Пекіні освячено храм (Китай), зустріч Митролита Кишинівського Володимира з представниками православних молодіжних організацій Молдови, проходження у Москві акції «День милосердя до всіх, хто в узах перебуває» (Росія), святкування 200-річчя відкриття Санкт-Петербурзької духовної академії і 30-річчя заснування регентського відділення та вітання з цими урочистостями української делегації.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово про християнське покликання: «Кожного з нас Господь кличе на шлях наслідуваня прикладу – ідеалу, який Він явив Собою. Всі ми знаємо, що царство вічного життя, - це царство краси нетлінних людських душ, а учасником вічного життя стане лише той, хто ввійде туди у „весільній одежі”, про яку говорить Господь в Своїй притчі про званних на вечерю, - одежі, зітканій працею самої людини із добрих справ, молитви і покаяння».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com