УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального військового відділу УПЦ привітав ректора КДАіС архієпископа Бориспільського Антонія з 20-річчям відродження духовних шкіл, а також із 190-річчям від дня перетворення Києво-Могилянської Академії в Київську Духовну Академію21 жовтня, з благословення Голови Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископа Львівського і Галицького Августина, секретар відділу капітан I-го рангу Віктор Кулакевич привітав ректора КДАіС архієпископа Бориспільського Антонія з 20-річчям їх відродження, а також із 190-річчям від дня перетворення Києво-Могилянської Академії в Київську Духовну Академію.

Він вручив владиці-ректору вітальну адресу від голови Синодального військового відділу УПЦ, а також передав в дарунок бібліотеці Духовних шкіл номери журналу «Віра і честь», а також партію книжок «Слово пастиря», випущених до архіпастирського візиту Святішого Патріарха Кирила в України.
 
Вітальна адреса від голови Синодального військового відділу УПЦ з нагоди 20-річчя від дня відродження Київських духовних шкіл, а 190-річчя від дня перетворення Києво-Могилянської Академії в Київську Духовну Академію
 

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ АНТОНІЮ,
АРХІЄПИСКОПУ БОРИСПІЛЬСЬКОМУ,
РЕКТОРУ КИЇВСЬКИХ ДУХОВНИХ АКАДЕМІЇ ТА СЕМІНАРІЇ,
ГОЛОВІ НАВЧАЛЬНОГО КОМІТЕТУ ПРИ СВЯЩЕННОМУ СИНОДІ УПЦ

 
Ваше Високопреосвященство,
Високопреосвященніший Владико!

Дозвольте привітати Вас особисто, усіх, хто навчає та навчається в Київських духовних школах із 20-річчям їх відродження, а також із 190-річчям від дня перетворення Києво-Могилянської Академії в Київську Духовну Академію.

Цей навчальний заклад щороку випускає велику кількість гідних пастирів, богословів, місіонерів. Мені, як голові Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, приємно усвідомлювати, що більшість військових священиків Української Православної Церкви є випускниками саме КДАіС.

Щиро дякую Вам, Ваше Високопреосвященство, за те, що 1 жовтня поточного року Ви благословили учнів IV класу Семінарії відвідати військову частину Окремої Бригади спеціального призначення МВС України «Барс», адже це дало можливість майбутнім випускникам побути в військовій атмосфері та відчути свою безпосередню причетність до долі захисників Вітчизни.

Є багато напрямків, в яких наш Синодальний відділ може співпрацювати з Київськими духовними школами і, якщо буде на те Ваша добра воля, спільними зусиллями ми проведемо ще не один важливий і цікавий захід.

Сьогодні Ви разом із викладацькою корпорацією та студентами святкуєте важливі історичні події, що відбулися в історії КДАіС.

Я щиро вітаю Вас і бажаю Божої допомоги у нелегкій справі відродження та примноження слави Київських духовних академії та семінарії.

Вам, дорогий Владико ректор, бажаю фахових і сумлінних помічників; викладачам — гарних і вдячних студентів, а останнім — успіхів у навчанні, особистому житті та у майбутньому пастирському служінні.

З любов’ю у Христі,
 

21.10.2009 р.                                                                                                                                                 
†Августин,
архієпископ Львівський і Галицький,
Голова Синодального відділу УПЦ
по взаємодії зі Збройними Силами та
іншими військовими формуваннями України

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com