УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм на честь мучениці Раїси Олександрійської26 жовтня Предстоятель Української Православної Церкви звершив чин освячення новозбудованого храму в ім’я мучениці Раїси Олександрійської на території Дарницього кладовища.

Його Блаженству співслужили: секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, благочинний храмів міста Києва протоієрей Віталій Косовський та священики Південно-Східного церковного округу.

По завершенні освячення Первосвятитель звернувся до богомольців зі словами настанови,  у якому сказав:

«Нехай цей вечір нагадає нам, що милість Божу неможливо пояснити. Господь милує і спасає кожного грішника, хотів би тільки цього сам грішник. Нехай цей вечір буде вам в пам’яті про те, щоб ми хоч би інколи дякували Богу за те, що Він нас не покидає через наші гріхопадіння, а через Святі Таїнства спішить подати нам усе необхідне для нашого спасіння», - відзначив він. 

Також Первосвятитель підніс молитви до Бога за усіх, хто спочиває кладовищі, що поруч із храмом.

ДОВІДКА. Дерев’яний храм в ім’я святої мучениці Раїси був побудований на кошти мецената Юрія  Довгаленка, чиї батьки поховані на Дарницькому кладовищі, і зокрема присвятив його пам’яті своєї матері. За труди на благо Святої Церкви Митрополит Володимир нагородив благодійника орденом  преподобно Іллі Муромця І-ступеню.

Біля східної стіни храму знаходиться гармата, одна із тих, із чиєю допомогою у 1943 році було визволено Дарницю від німецько-фашистських загарбників,  а поруч із північною – знаходяться могили солдатів радянської армії та війська польського, котрі приймали участь у визвольних боях.
 

ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com