УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Секретар Предстоятеля УПЦ звершив Божественну літургію у дерев’яному храмі, що на місці будівництва Свято-Воскресенського кафедрального собору УПЦ7 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр звершив Божественну літургію у дерев’яному храмі Всіх святих, що на місці будівництва Свято-Воскресенського кафедрального собору.

Протягом року Свята Церква встановила особливі дні шанування спочилих християн, коли віруючі моляться за спокій іхніх душ. Сьогоднішній день за церковним календарем має назву Димитрівської суботи, яка була встановлена після Куликовської битви. Тому цей день також нагадує нвм усіх тих, хто загинув та постраждав за Православну віру.

Після Літургії Владика Олександр у співслужінні храмового духовенства відправив панихиду, де підніс молитви до Господа за всіх спочилих православних християн.

Наприкінці богослужіння архієрей звернувся до богомольців зі словами настанови, у яких відзначив:

«Сьогодні ми поминаємо всіх наших родичів та знайомих, які від віку преставилися до Господа, які сьогодні знаходяться не з нами і які потребують наших молитов, а також і ми всі разом потребуємо їхніх молитов, оскільки ніхто із нас не знає хто достойніший – чи ми тут, чи вони там. Нехай же Господь учинить їх душі з праведними, а нас помилує їхніми молитвами», - сказав зокрема він.  

 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com