УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. В день пам’яті святителя Димитрія Ростовського на його батьківщині було звершено Божественну літургію10 листопада, коли Церква відзначала 300-річчя від дня праведної кончини святителя Димитрія Ростовського, на його батьківщині, у місті Макарові Київської області було відслужено Божественну літургію.

Богослужіння, яке відбулось у Свято-Іллінському храмі міста з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви звершив архієпископ Білогородський Миколай у співслужінні схієпископа Аліпія, а також єпископів Макарівського Іларія та Васильківського Пантелеімона. 

До речі, в храмі постійно перебуває частка мощей святителя Димитрія, митрополита Ростовського, а один з його приділів освячено саме на честь відомого уродженця Макарівської землі.

За богослужінням також молились представники влади району. Зокрема, це голова районної ради Микола Лараницький та Макарівський міський голова Володимир Горбик.

Наприкінці Літургії з благословення Первосвятителя нашої Церкви архієпископ Білогородський Миколай удостоїв церковних нагород благодійників храму та священнослужителів Макарівського благочиння з нагоди їх ювілеїв. Зокрема ювілейними орденами «450-річчя перенесення на Волинь Почаївської ікони Божої Матері» були відзначені намісник Свято-Введенського чоловічого монастиря столиці архімандрит Даміан (Давидов), який допомагає відновлювати розписи Свято-Іллінської церкви та настоятель храму протоієрей Андрій Ярош.

Після відправи був звершений хресний хід до пам’ятника святителю Димитрію, що знаходиться на центральній площі Макарова, де був відслужений подячний молебень та від імені Блаженнішого Митрополита Володимира покладені квіти.
 

ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com