УКР РУС ENG 
   

МОСКВА-КИЇВ. Почаївська ікона Божої Матері повернулася в УкраїнуЧудотворна ікона Богоматері «Почаївська» перебувала в Москві з 4 до 15 листопада. Спочатку вона знаходилася у Центральному виставковому залі «Манеж» (під час роботи VIII церковно-громадської виставки-форуму «Православна Русь – до Дня народної єдності»).

З 8 листопада святиню було перенесено до московського Богоявленського кафедрального собору. За приблизними підрахунками, протягом цього періоду до Почаївської ікони приклалося близько ста шістдесяти тисяч чоловік.

Увечері 15 листопада вікарій Московської єпархії архієпископ Істринський Арсеній у співслужінні вікарія Київської Митрополії єпископа Макарівського Іларія та духовенства московських храмів звершили перед образом молебень. Чудотворну ікону помістили в автомобіль і у супроводі кортежу доставили до Київського вокзалу Москви. Хресним ходом святиня була перенесена на перон. Для святині був виділений окремий вагон поїзду №1 Москва – Київ. Протягом двадцяти хвилин перед вагоном до неї прикладалися усі бажаючі, які в цей час були на станції.

Чудотворний образ перебував у російській столиці в рамках хресного ходу, який звершується з осені цього року з нагоди 450-річного ювілею принесення на Волинь Почаївської ікони Божої Матері. З Києва святиня відбула до Почаєва. Через тиждень хресний хід з іконою продовжиться єпархіями Української Православної Церкви.
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com