УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про візит Предстоятеля Української Православної Церкви до Переяслава-Хмельницького. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про дні пам’яті преподобного Нестора Літописця та святителя Димитрія Ростовського, свято в Макарові, проходження VII церковно-громадської виставки-форуму «Православна Русь до Дня народної єдності», засідання православно-католицької робочої групи в ім’я святого Іринея Ліонського та про перепоховання у Бердянську воїнів, загиблих у Другій Світовій Війні.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: відбувся візит Патріарха Кирила до Азербайджану та зустріч там Предстоятеля Руської Православної Церкви з Предстоятелем Грузинської Православної Церкви, Елладська Церква протестує проти введення нового оподаткування релігійних об’єднань (Греція), в православних храмах-музеях Туреччини дозволено раз на рік звершувати Літургію, Туреччина готова надавати громадянство архієреям Константинопольського Патріархату, у Росії почали маркувати церковні реліквії для полегшення розшуку у випадку їх викрадення, суд штату Південна Кароліна заборонив автомобільні номерні знаки релігійного характеру.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово в день пам’яті святителя Димитрія Ростовського: „Промислом Божим святий Димитрій був покликаний до великої справи складання Четьїх Міней, якими приніс велику користь нашому народу. Мінеї — це зібрання, в яких житія святих розташовані за календарним принципом (по місяцях) відповідно до днів святкувань».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com