УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон відправив панахиду за загиблими в дорожньо-транспортних пригодах15 листопада о 12 годині в Трапезній церкві Києво-Печерської Лаври з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира була відправлена панахида за загиблими в дорожньо-транспортних пригодах. Поминальну молитву очолив вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон, який після звершення панахиди звернувся зі словами втіхи до всіх, хто прийшов пом’янути своїх загиблих родичів, близьких та друзів.

Владика закликав якомога частіше молитися за спочилих, які передчасно пішли з життя через трагічну смерть на дорогах, тому що їм вкрай потрібна наша молитва. Також владика наголосив на необхідності бути обачним за кермом, тому що від цього залежить не лише життя водія і пасажирів транспортного засобу, але життя інших учасників дорожньо-транспортного руху.

Після панахиди всім присутнім запропонували взяти в необхідній кількості для себе і своїх знайомих іконки із зображенням Нерукотворенного образа Господа нашого Ісуса Христа з молитвою водія на звороті. На завершенні хор, який складався з студентів і аспірантів Київської національної музичної академії ім. П.І. Чайковського, виконав поминальний концертний піснеспів «Блажен яже избрал и приял еси, Господи».

Священик Віктор Яценко
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com