УКР РУС ENG 
   

Сьогодні — День народження Блаженнішого Митрополита Володимира23 листопада свій 74-й День народження відзначає Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир.

Він звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври, у співслужіні правлячих архієреїв і духовенства Київської єпархії. Також за богослужінням молилися голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ архієпископ Волоколамський Іларіон і архієпископ Канадський і Оттавський Серафим.

Від Святішого Патріарха Кирила владика Іларіон подарував Предстоятелю УПЦ панагію та зачитав привітальний адрес. Подарунком від Православної Церкви в Америці став збірник творів Тараса Шевченка, 1952 року видання та медаль із зображенням Святішого Патріарха Московського Тихона.

23 листопада о 17:00 в національній філармонії України відбудеться урочиста Академія з нагоди Дня народження Блаженнішого Митрополита Володимира. У рамках заходу присутні зможуть почути ораторію «Страсті по Матфею». Автор - архієпископ Волокаламський Іларіон (Алфеєв).
 
Читайте також:

ІНТЕРВ’Ю. Блаженніший Митрополит Володимир: «Ми двічі дякуємо Богові: за звільнення від фашистів і за звільнення від атеїзму, що душив Церкву» >>>>>
ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com