УКР РУС ENG 
   

Завершилося розширене засідання Священного Синоду Української Православної Церкви24 листопада в актовому залі Києво-Печерської Лаври (корпус №45) під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира відбулось розширене засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, на якому  голови Синодальних відділів і керівники комісій звітуватимуть про діяльність своїх структур, що була здійснена протягом 2009 року.

Відкриваючи зібрання, Предстоятель  відзначив, що за останній час склалася добра традиція, коли наприкінці року відбувається спеціальне засідання Священного Синоду, на якому можуть бути присутні усі бажаючі, щоб прослухати та оцінити річні звіти керівників Синодальних відділів.

Наприкінці засідання Блаженніший Владика у зв'язку з особистими ювілеями деяких архієреїв нагородив їх орденами святителя Димитрія Ростовського. Зокрема, це митрополити Чернівецький і Буковинський Онуфрій (65 років) та Дніпропетровський і Павлоградський Іриней (70 років), а також архієпископ Білогородський Миколай (55 років).

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com