УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбулася урочиста Академія, присвячена 74-річчю Блаженнішого Митрополита Володимира23 листопада, до Дня народження Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у Національній філармонії України відбувалася святкова Академія.

«Музика - то завжди божественне, а не земне» - звернувся до гостей на початку Академії Митрополит Володимир.

В офіційній частині прозвучали вітання Блаженнішому Владиці від Президента України Віктора Ющенка, Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко та Голови Верховної Ради Володимира Литвина. Квіти у подарунок і величезну вдячність «духовному провіднику і пастирю українського народу» за служіння Церкві та Україні висловили керівники нашої держави.

Концертна ж частина Академії була подарунком Блаженнішому Митрополитові Володимиру від Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила та Голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московської Патріархії архієпископа Волоколамського Іларіона (Алфеєва).

У філармонії  пролунала ораторія, написана архієпископом Волоколамським Іларіоном, у виконанні Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії під керівництвом Миколи Дядюри, академічної хорової капели «Думка». Партію євангеліста виконував протодиякон Димитрій Болгарський.
 

ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com