УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир направив вітання організаторам і учасникам щорічного фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе»Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Володимира організаторам і учасникам щорічного фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе»
 
Дорогі діти, шановні дорослі, брати і сестри!

З особливим відчуттям я сьогодні звертаюся до організаторів і учасників фестивалю, присвяченого творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Тому що люди, небайдужі до проблем наших дітей, ті що допомагають їм, піклуються про них, викликають щиру пошану і подяку. Хочеться низько схилити голову перед всіма, хто не забуває про дітей, опікається ними. Бо це — надзвичайно важка праця, яка під силу тільки справжнім християнам. Ці люди не на словах, а на ділі виконують головну Апостольську заповідь: „Носіть тягарі один одного, і так виконаєте закон Христовий" (Гал. 6;2). Нехай Господь дарує вам Свою допомогу і терпіння в такій нелегкій справі!

Утішно усвідомлювати, що цей фестиваль дає можливість розкрити свої таланти творчо обдарованим дітям з функціональними обмеженнями. Надихаючий приклад юних дарувань є і для нас хорошим стимулом до життєвої цілеспрямованості і доброї рішучості, яких так часто нам бракує. З нашого ж боку необхідно оточити дітей турботою і любов'ю, зробити їх життя цікавим і насиченим радісними подіями, дати їм можливість вирости гідними, добрими людьми. Переконаний, що цей фестиваль послужить також ще більшому твердженню в серцях всіх причетних до нього людей християнських ідеалів жертовної любові, доброти і милосердя. Дай нам Бог всім бути однією сім'єю, а в хорошій сім'ї завжди один допомагає іншому, ділячись своїми можливостями і талантами.

Дорогі діти! Нехай творчість, якою ви сьогодні ділитеся зі всіма нами, служить Богові, а значить – добру, правді, красі. А життєві труднощі, які кожному визначені Богом для нашої ж користі, нехай будуть для вас щасливою можливістю наблизитися до Господа.

Сподіваюся, що проведення фестивалю «Повіримо в себе» в черговий раз приверне увагу державних і місцевих керівників, благодійних організацій і всього українського суспільства, подвигне до цілеспрямованого і системного вирішення проблем дітей та молоді з функціональними обмеженнями, до задоволення їх духовних і матеріальних необхідностей.

Всемилостивий Господь «нехай вас удосконалить у кожному доброму ділі, щоб волю чинити Його, чинячи в вас благоугодне перед лицем Його через Іісуса Христа, Якому слава на віки вічні. Амінь» (Евр. 13;21).
 
† Володимир
Митрополит Київський і всієї України
Предстоятель Української Православної Церкви

 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com