УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм на честь ікони Божої Матері «Виховання»28 листопада Предстоятель Української Православної Церкви відвідав столичну парафію на честь Зачаття Іоанна Предтечі (вул. Чорнобильська 15а), де освятив нижній храм на честь ікони Божої Матері «Виховання».

Його Блаженству співслужили секретар Предстоятель УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, благочинний храмів міста Києва протоієрей Віталій Косовський, а також духовенство району.

Вітаючи священиків і вірян із подію освячення, Первосвятитель побажав, щоб кожен, хто буде переступати  поріг цього Божого храму отримував для себе від Господа втішання, врачування та настанову.

Наостанок Архіпастир освятив центральний купол та хрест, що увінчає майбутній храм.

ДО РЕЧІ. У 2004 році парафії було подаровано благодійниками земельну ділянку разом із хатинкою, де тимчасово звершилися богослужіння. Навесні 2006 року було розпочато будівництво типового кам’яного храму. 14 жовтня того ж року Блаженніший Митрополит Володимир звершив закладку капсули у фундамент майбутньої церкви.  На даний момент завершується завершуються будівельні роботи у головному храмі.
 

ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com