УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Звершено архієрейську хіротонію архімандрита Тихона (Жилякова)29 листопада, у день пам'яті апостола і євангеліста Матфея, у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври було звершено Божествену літургію, яку очолив Предстоятель Української Православної Церкви.

Йому співслужили: митрополит Луганський і Алчевський Іоаннікій, архієпископи Білогородський Миколай та Бориспільський Антоній, єпископи: Сєверодонецький і Старобільський Агапіт, Ніжинський і Прилуцький Іриней, Макарівський Іларій, Яготинський Серафім, Переяслав-Хмельницький Олександр, (секретар Предстоятеля УПЦ) Васильківський Пантелеімон, Ровеньківський Володимир.

Перед початком богослужіння був звершений чин сповідання віри, за яким ставленик у єпископа архімандрит Тихон (Жиляков) перед духовенством та народом вголос прочитав три Символи Віри, чим засвідчив свою обіцянку неухильно дотримуватися канонів Святої Православної Церкви і постанов її Предстоятеля та Священного Синоду, а також усіляко підтримувати церковний мир.

За Літургією владика Тихон  звершив свою першу ієрейську хіротонію. У сан пресвітера він рукоположив студента ІІ-курса Київської Духовної Академії диякона Валерія Коваля.

Після відправи Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до нововисвяченого архієрея з напутніми словами та урочисто вручив єпископу Тихону єпископський жезл. Наостанок новий владика преподав народу своє перше архіпастирське благословення.

ДОВІДКА. Єпископ  Тихон (Жиляков) народився 9 липня 1968 року на Луганщині  у родині службовців. У 1985 році закінчив Донбаський Державний Технічний Університет. У 1992 році ніс послух пономаря у Свято-Миколаївському храмі Алчевська. Наступного  року прийняв чернечий постриг, а згодом був висвячений у священика.

Духовну освіту майбутній пастир отримав у Київських Духовних школах. З 2006 року служив у храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері міста Рубіжне Луганської області. На початку 2009 року був возведений у сан архімандрита. 
 
Читайте також:

Біографія єпископа Кременчуцького і Лубенського Тихона >>>

Слово архімандрита Тихона (Жилякова) при нареченні його в єпископа Кременчуцького і Лубенського >>>

Слово при врученні жезла Преосвященному Тихону, єпископу Кременчуцькому і Лубенському >>>
 

ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com